Jsem žena. Co je můj úkol a co můj úkol není.

Krása ženy pramení z jejího přijetí. Žena je přijímající v tom je její síla. Přijímá svého muže, partnera, syna, děti, život. Přijímá své milované takové, jací jsou a silou své lásky jim pomáhá růst. Láska ženy pomáhá všem bytostem být tím nejlepším co jsou. Žena přijímá muže do svého srdce a také ho přijímá do svého těla. Proto je akt milování tak fascinující a úchvatný pro oba partnery, je to nejvyšší akt přijetí muže ženou.
Schopnost přijetí života ve všech jeho podobách se rodí v ženě a vzniká se schopností přijetí sebe. Zkus začít již dnes. Podívej se na sebe novýma očima. Zapomeň všechno, co jsi o sobě slyšela z okolí od ostatních lidí a od rodičů. Jejich výroky nemají s Tebou nic společného, je to popis jejich vnímání života a světa. Podívej se na sebe laskavým milujícím pohledem, jako se díváš na děťátko. Obejmi se ve své duši. Vzpomeň si na své děti, když jim bylo půl roku, na jejich pohledy na Tebe. Vzpomeň si jak na Tebe jejich oči hleděly, bylo v nich tolik lásky a obdivu, byla jsi ta nejúžasnější bytost na celém širém světě. Myslíš si, že se ty úžasné čisté děti spletly? Já myslím, že rozhodně ne. Jsi taková, jsi milovaná, jsi milující a jsi nádherná. Děláš nejvíce a nejlépe jak v každou chvíli dovedeš. Děláme to tak všechny.

Všichni toužíme po lásce a přijetí. Nemusíš již toužit. Ty již jsi LÁSKA, Ty jsi PŘIJETÍ, je to Tvoje podstata, jsi žena, máš ten krásný dar. Dar přijímat a milovat. Jsi jedinečná a kouzelná žena.

Tvým úkolem je cítit sebe. Svítit a osvěžovat. Pohladit a dát povzbuzení. Prožívat radost a usmát se na nový den. Léčit tím, že jsi.

A co Tvůj úkol není?
Řídit životy. Tlačit na sebe a na výkon. Zlobit se na život za to, jaký je. Chtít věci změnit silou vůle. Stavět domy a kácet stromy.

Samozřejmě žena může rozvinout své mužské kvality v sobě a soupeřit s muži. Může a mnohdy také vyhraje, ale bude to opravdu výhra pro náš svět? Je to opravdu to, po čem ženy touží? Po konkurenci, strachu a boji.

Ženská energie chybí nám všem. Ženy jí touží prožívat a muži se touží nechat ženskou esencí fascinovat. Síla ženské lásky dokáže obohatit celý svět. Dokáže léčit, hladit, povzbudit, osvěžit, spojovat, dokáže vytvořit ráj na zemi pro nás všechny ženy i muže.
Svým psaním dodávám odvahu všem ženám vydat se na cestu svého srdce a také dodávám odvahu sama sobě jít dál. Je to cesta nesmírně dobrodružná a krásná. Také se občas bojím a ztrácím víru, ale v takových chvílích vždy přijde laskavý impuls a pomůže mi pokračovat. Možná moje slova zase povzbudí vás.
S láskou milé ženy a drazí muži.
Radka Sochorová

Přehled pořádaných kurzů :
www.mezi-tony.cz

Související kurzy :

Termíny nejbližších kurzů Mohendžodáro 16.9. a 20.9.2023

Esence Bohyně – Modul IV. – S duší a duchem v souladu  2.- 6.8. 2023

Esence Bohyně – Modul III. – Intuice

Esence Bohyně – Modul II. – Emoce – Intimita – Spiritualita

Esence Bohyně – Modul I. – Mystérium srdce 31.7. – 4.8.2024