Esence Bohyně II.

Emoce, Intimita, Spiritualita

Unikátní projekt dle učení světoznámé lektorky Ma Ananda Sarity

"... s emocemi k božské extázi a jednotě ... "

Slávek  Kaplan fotograf ženské krásy

exkluzivně na projektu "Esence Bohyně" více info ZDE


"Když se lidstvo odřízne zcela od ženských kvalit, výsledkem bude svět ovládaný touhou po moci a nadvládě, poháněný konkurencí, zanechávající stopu násilí. To je svět, ve kterém dnes žijeme.

Tento svět se však nyní mění. Ženské kvality se vrací. A právě ženy jsou nositelkami těchto kvalit. Kvality lásky, výchovy, smyslnosti, krásy a jasnovidné moudrosti opět začínají zářit v našem světě. Žena je moudrou léčitelkou, která pomůže očistit utrpení duše. Je zde, aby nám všem pomohla vzpomenout si, že jsme se narodili, abychom se stali láskou a že život je oslavou. Prostřednictvím ženy mohou muži konečně najít mír, který hledají. Tento mír lze nalézt pouze v náručí probuzených žen, žen, které žijí svůj plný potenciál a to se.uálně, emocionálně i duchovně. Muži a ženy jsou stvořeni tak, aby do sebe zapadali jako zámek a klíč. Tantra je věda o tom, jak dokonale spojit opačné polarity. 
Tady v kurzu Esence Bohyně naleznete elixír božské ženskosti a to, jak přináší transformaci do tohoto světa. 
Probuďte se do své přirozenosti a síly ženy a přineste tomuto světu znovuzrození a uzdravení. Všichni jsme jedno ve světle lásky."

Ma Ananda Sarita

Učení Esence Bohyně díl II.
Emoce, intimita a spiritualita⠀⠀⠀⠀


Transformační cesta k božské esenci ženy


Emoce

Emoce jsou základem ženského prožívání. To do jaké míry dokáže žena nechat své emoce plynout, uvolnit se do tohoto přirozeného proudu do takové míry se dokáže odevzdat svému plnému orgasmickému potenciálu. Emoce a orgasmické prožívání jsou jako dvě spojené nádoby přímo se ovlivňují. Ženské emoce bývají tabuizovány. Bojí se jich ženy i muži. Ženy bývají označovány za hysterky. Ženské emoce jsou právě z nepochopení považovány za negativní. A tak se ženy učí své emoce potlačovat, což nejde udělat jinak, než, že se žena znecitliví. A toto znecitlivění postihuje celé její emoční prožívání. Není možné necítít negativní emoce a pozitivní cítit. Je možné cítit, cítit málo a nebo necítit. A když se žena rozhodne necítit, což jí stojí obrovské množství energie, protože cit a emoce jsou její podstatou, umrtví se. Čas od času se ale její nahromaděné emoce stejně uvolní, jako z přetlakovaného papiňáku. Toto uvolnění se nedá řídit. Je to neřízený proces, který může napáchat škody ve vztazích a v životě. A to je velká škoda.

Ženské emoce jsou pro ženu darem, jsou radarem, že něco v jejím životě je v nerovnováze. Emoce také udržují tělo ženy zdravé a živé - životní a extatická energie může díky emocím proudit v těle. Stejně jako počasí udržuje přírodu zdravou a živou. Emoce jsou důležitou a zdravou součástí ženského prožívání.

 • Představte si, že svoje emoce oslavujete.
 • Představte si, že si své emoce užíváte.
 • Představte si, že vás vaše emoce neovládají, ale máte možnost volby, čemu dát svojí pozornost.
 • Představte si, že vaše emoce jsou jako vánek, který si můžete užívat celý den, nebo po minutě odezní, záleží jenom na vás.
 • Představte si, že umíte své emoce sdílet s partnerem.
 • Představte si, že vás emoce vyživují.
 • Představte si, že emoce jsou vaším darem a kompasem.

Intimita

Ženské tělo je citlivé a stvořené tak, že celé dokáže být zdrojem potěšení. V ženském těle je 5000 nervových zakončení propojených s klitorisem. Celé ženské tělo dokáže být orgasmické. V průběhu života procházíme různými zkušenostmi a zážitky, některé tyto momenty mohou způsobit trvalé ztuhnutí těla a zamrznutí proudění energie. Žena se potom může cítit jakoby zhasnutá, bez energie, bez šťávy, bez chuti na milování, bez chuti jít do intimity s mužem. Nebo její prožitek při milování není tak uspokojivý, jak její přirozená podstata ví, že by mohl být. Nebo žena trpí různými bolestmi a disfunkcemi v oblasti pánve. Prožívá bolestivě menstruaci. Nedaří se jí otěhotnět, nebo donosit miminko.

To vše se odehrává v ženské pánve a toto místo se stává zdrojem problému, který třeba málo, ale neustále ovlivňuje každý den ženy.

Ženská pánev a ženské lůno má ve svém zdraví a přirozenosti velkou sílu. Je zdrojem života, lásky, potěšení, radosti, zdrojem tvořivé životní energie. Ženská děloha je propojená s Vesmírnou dělohou, kde se rodí vše. Ženské lůno je místo úcty a chrám, který propojuje ženu i jejího milovaného muže s jejich božskou podstatou a jednotou univerza.

Budeme zabývat tématy

 • Jak probudit svoje tělo.
 • Jak otevřít svoje tělo a dovolit si prožívat potěšení.
 • Jak rozšířit potěšení do celého těla.
 • Jak se otevřít orgasmu.
 • Jak otevřít své tělo pro zážitek celotělové orgasmu.
 • Znovu si užívat milování.
 • Jak se zbavit studu a obav.

Všechny poklady máš v sobě. Stačí se uvolnit do své přirozené podstaty.

Půjdeme postupně a společně. Budu Ti průvodkyní a ochránkyní Tvého bezpečí.


Spiritualita

Božská jednota nebo osvícení, jaký je to stav, jak ho popsat. Můžete si ho představit jako rozšíření božské jiskry ve vás, rozšíření této jiskry do celého těla a celého vašeho bytí. Orgasmus je záblesk osvícení. Osvícení je tedy nekončící extáze a radost. Radost a láska je náš přirozený stav. Jsme stvořeni k tomu prožívat jednotu a lásku, protože jsme stvořeni z této energie. To, co nám brání v prožívání naší božské podstaty je mysl.

Mysl je silná, přetížená a nesmírně rafinovaná. Dělá svůj úkol, být aktivní velmi dobře. Nechceme ale, aby byla naším pánem, chceme, aby nám dobře sloužila a také chceme, aby se dokázala ztišit. Když se mysl ztiší, žena vstupuje do své hloubky, prožívá svojí božskou podstatu, svojí božskou jiskru. Je to stav její lásky, moudrosti a intuice. Žena může dostávat odpovědi na své otázky a mít vhledy do svého života. Může zažívat naplňující jednotu a cítit se milovaná celým vesmírem, stát se láskou, být láska a cítit to tak plně, že každá buňka jejího těla a každá část jejího bytí vibruje v lásce. Žena může zažívat jednotu, jednotu se vším co je, zažívat klid a mír a odpočinout si v bezpečí a dokonalém tichu svého nitra. Žena může zažívat extázi, blaženost a extázi v celém svém těle, až ke konečkům svých prstů tak vyživující, že se spojí s extází jejího srdce a také  duše. Je to přesahující zážitek mimo čas a prostor. Jiskřivé bytí, jednota a láska, to je žena.

Ženská esence je spojení, dovol si zažít tuto podporu a výživu. V dnešní době jsou ženy velmi osamocené, nežijeme ve společenstvích jako dříve a tak mnoho žen žije aniž by ochutnalo jaká síla je v ženské sounáležitosti. Nemyslím to, že jdete s kamarádkou na kávu, na tom není nic špatného a je to krásné. Sounáležitostí myslím kruh žen bezpečný a plný lásky, oproštěný od hodnocení a oproštěný od rad. Myslím takové pole lásky, že dokážete otevřít jakékoliv své téma, nechat věci se dít, slzy téci a osvobodit se plně, odhalit se až na svojí duši.

Jednou přišel za mistrem žák.
O mistrovi věděl, že je osvícený a tak se ho zeptal: 
" Jaký je mezi námi rozdíl?"

Mistr odpověděl : "Žádný. Také cítím mizérii života a také cítím radost  "

Žák se začal zlobit : " Tak proč mám tedy dělat svojí praxi a všechny ty meditace? "

Mistr odpověděl : " Rozdíl je v tom, že já mám možnost VOLBY.  Vždy se mohu svobodně rozhodnout čemu věnuji pozornost ve svém životě. "

Dovol si otevřít svoji transformační cestu
k božské esenci ženy.

Co ti seminář inese

 • Pochopení a přijetí emocí 
  Pro ženu je těžké potlačovat emoce, protože žijí v jejím bříšku. Toto místo je přirozeně dávající. Dává lásku, výživu, nový život a také emoce. 

 • Vyjádření emocí
  Naučíš se emoce vyjadřovat tak, aby neubližovaly okolí.
 • Využívání emocí
  Naučíš se jak s emocemi pracovat, aby Tě vyživovaly.
 • Jak svoje emoce představit partnerovi.
  Naučíš se jak emoce sdílet s partnerem.
 • Zažiješ smyslné zážitky.
  Projdeš portálem zrození a smrti. 
 • Propojíš se se svým vlastním potenciálem tvoření svého života. 
 • Dáš život svým vizím a plánům. 
 • Odpočineš si. 

 • Výživíš svojí ženskou esenci v kruhu podobně naladěných žen.

 • Poznáš, že menstruační cyklus zásadně řídí touhu na milování. 

 • Pocítíš svůj extatický potenciál.
 • Najdeš nový rozměr radosti a potěření.
  Pocítíš, že celé Tvé tělo, doslova každá Tvá buňka je schopná zažívat radost, potěšení a extázi. 

K čemu tě budu zvát na semináři 

 • Otevřít se mnohem více sama sobě. 
 • Otevřít se svým pocitům a emocím, protože to je život.
  V přírodě také nesvítí stále slunce, občas musí zapršet.
 • Obejmout všechny pocity a emoce, protože v tomto obejmutí je síla ženy.
 • 2 čakra (podbřišek, děloha) je místem aspetu Matky a také místem vnitřního dítěte.
  Pozvu Tě stát se svojí vlastní duchovní matkou.
 • Až poznáš všechny své emoční stavy, můžeš se otevřít svému plnému orgasmickému potenciálu, ve svém prostoru bezpečí v soukromí.
 • Menstruační cyklus reprezentuje cyklus života.
  Co se děje s naším menstruačním cyklem, je nepohodlný, schovává se ? Menstruace je život a plodnost, pozvu Tě k poznání této síly. Dokonce má smysl se tímto tématem zabývat i pro ženy po přechodu. Po přechodu má žena stále přístupu do všech fází svého cyklu a má možnost z nich čerpat vitalitu, vášeň, propojení a moudrost. 

Pro koho je seminář určen 

 • Pro ženy, které chtějí objevit svůj plný potenciál a žít své ženské kvality.
 • Pro ženy, které chtějí vystoupit z kolotoče tlaku na výkon, soutěžení a sebekritiky.
 • Je vhodný pro ženy začátečnice i pokročilé.
 • Není nutná žádná předchozí znalost
 • Kurz je vystavěn jako samostatný, podmínkou účasti není absolvování modulu 1 "Mystérium srdce"

 

Transformační cesta k božské esenci ženy.

Jediný cíl meditace je otevřít prostor pro tvé osvícení a otevřít prostor pro osvícení ostatních. 

Zkušenost osvícení je rozšířenou zkušeností, kterou člověk zažívá při orgasmu.

Mužské osvícení bude založené na mužské zkušenosti. Bude stoupat a exploduje, potom se uvolní do jinu (plynutí). Na cestě k osvícení exploduje do jinu, ale půjde přes jang. Bude vyžadovat spoustu disciplíny. 

Ženská cesta je jiná. Pluje s láskou a je přijímající. Pluje pomalu ve vlnách a rozšiřuje se. Její kvalita je plynutí jako voda a taková je i cesta ženy k osvícení. Cesta, která vede přes potěšení, pouštění, otevírání se, důvěru, lásku, oddanost, extázi, bez námahy. Toto je cesta, která je v souladu s ženskou energií, ženská cesta. Když se žena uvolní a rozšíří se do jinu, nakonec její jangová energie přijde a bez námahy.

Žena nepotřebuje svaté texty, odříkání a snažení se o osvícení. Žena pokud chce probudit v sobě tento potenciál, je důležité, aby pracovala se svojí druhou čakrou, s oblastí své dělohy, emočním plynutím, s tématy zrození a smrti, a nakonec se svým milostným životem. 

Pojď se navrátit k sobě, k svojí síle,
moudrosti, něze, lásce, extázi.

 

Staň se sama sobě svojí duchovní matkou.

Kurzem provází dvě lektorky:

Esence Bohyně Mezi-tony.cz

Ma Prem Rani
Radka Sochorová

Certifikovaná lektorka "Esence Bohyně", Profi lektorka tantra jógy
(13 let)  Mohendžodáro, Homeopatka, lektorka jógy, výtvarnice.
Ženské skupiny vede 11 let

Více o mě

Tereza Vejvodová

 

Průvodkyně žen, Masérka, Profi lektorka ženských masáží Mohendžodáro, Je členkou týmu Alana Lowena, přímého žáka mistra Osha.

Více o mě

Informace, termíny, ceny, přihláška ...

Kurz Esence Bohyně II. - Emoce, Intimita, Spiritualita již proběhl a bude opět vyhlášen v roce 2025.

Nyní přijímáme rezervace opět na 1. ročník
"Esence Bohyně I. 2024
 - Mystérium srdce
v termínu: 31. 7. - 4. 8. 2024 

Reference z kurzů "Mohendžodáro", "Esence Bohyně",
Jógových lekcí a individuálních setkání
naleznete zde: Reference

Další pořádané kurzy pro ženy:

Mohendžodáro

 

Esence Bohyně Emoce ..Intimita.. Spiritualita
Lektorky kurzu - Rani Radka Sochorová a Tereza Vejvodová