ZDRAVÍ VÝŽIVA DETOXIKACE

Každý, kdo vnímá svojí duši, touží také pečovat o svoje tělo. Tělo je chrámem pro naší duši. Zdravé tělo je dar, učiněné štěstí. 
Okolo výživy a stravování se šíří mnoho mýtů a protichůdných názorů. Každé tělo je jiné a neexistuje tudíž univerzální recept, jak jej vyživovat. 
Příchodem nemoci přichází signál těla k životní změně, nebo k odpočinku. Nehledejme lék, který by něco udělal za člověka, ale přírodní zdroj, který pracuje pro člověka. Zdroj, který vyživí, vyčistí tělo a posílí imunitu. 

Nejlepším lékařem je váš imunitní systém. Přírodním zdrojem plným vitamínů, minerálů, enzymů, chlorofylu, antioxidantů, aminokyselin jsou Zelené potraviny – Mladý zelený ječmen a Chlorella. Látka z přírodního zdroje je mnohem účinnější než jeho syntetická, uměle vytvořená forma. Celá potravina je mnohem účinnější, než látka, která je také z přírodního zdroje, ale je separovaná. Celá potravina je souborem tisíců látek existujících ve složitých vztazích, kterým se teprve učíme porozumět. Izolováním jednotlivých živin ničíme kouzlo a sílu jejich vzájemného působení. Takovou celou komplexní potravinou je Mladý zelený ječmen a Chlorella. Jsou bez přidaných látek, pouze sušené potraviny, tak jak je příroda stvořila. 

Mladý zelený ječmen a chlorela jsou potraviny zásadité a zásadotvorné . Odkyselují organismus a tím nastolují v těle přirozenou rovnováhu. Veškerá oslabení, nerovnováha a nemoci v těle vznikají ze zakyselení. Zakyselení oslabuje buňky a ty potom snadněji podléhají virům, baktériím, streptokokům atd. Zakyselení těla vzniká následkem životního stylu, nevhodnou stravou, toxiny z ovzduší, potravy a vody, stresem, nezpracovanými potlačenými emocemi…
Vyživené, vyčištěné tělo a zásadité prostředí v těle posílí imunitní systém tak, že si mnohem lépe poradí s každou nemocí, alergií, stresem… a tělo se rychleji regeneruje.
Mladý zelený ječmen a Chlorella přivodí lepší spánek, příznivě působí při alergiích, depresích, špatné náladě, únavě, zlepší zažívání, vyprazdňování, kondici, vitalitu.
Zelené potraviny jsou vhodné pro všechny věkové kategorie.

Chcete vědět zdali jsou pro vás vhodné, chcete zelené potraviny vyzkoušet, chcete vědět, které zelené potraviny jsou na našem trhu nejkvalitnější ? 

Kontaktujte nás. Sami tyto potraviny jíme a pijeme, provází nás každodenním životem, máme bohaté osobní zkušenosti a konkrétní projevy na zlepšení zdraví.