Mohendžodáro

Mohendžodáro je starodávný rituál pro ženy vycházející z indické tradice, naladěný na potřeby moderní ženy. 

Je to zkrášlující a omlazující cvičení, které dodává ženám krásu, svěžest a šťavnatost.

Cvičení Mohendžodáro má řadu léčivých účinků - harmonizuje hormonální systém, ozdravuje oslabené pánevní dno a ženské orgány, posiluje dráhu ledvin, umožňuje zkvalitnit milostný život a navýšit prožitek ženy.

Pokud jsi unavená každodenními povinnostmi, Mohendžodáro obnoví tvou životní sílu
Propojí tě se sebou, zakoření a pomůže ti najít smysl tvého života

Mohendžodáro je zkrášlující a omlazující cvičení pro ženy s řadou léčivých účinků, zkvalitňující milostný život, navyšující prožívání orgasmu.

Mohendžodáro vychází ze starodávné indické tradice. Jednotlivé ásany na sebe v lekci navazují a vytvářejí energetický celek, přičemž se do těla uvolňuje velké množství ženských pohlavních hormonů, tzv. estrogenů, čímž dochází k léčení ženského těla na všech úrovních. Mohendžodáro pomáhá odstraňovat problémy nepravidelné menstruace, nepříjemné projevy menopauzy či premenstruační syndrom. Zlepšuje gynekologické potíže, jako jsou výtoky, bolestivé krvácení; harmonizuje funkci štítné žlázy a stává se tak prevencí proti osteoporóze; posiluje  svaly pánevního dna a tím i schopnost počít dítě; současně uvolňuje emoce, strachy a zábrany; podporuje intuici a kreativitu; rozvijí vnitřní ženu a navrací ji k ženským hodnotám. Mohendžodáro se stává tajemstvím věčného mládí.

Ženská duše prahne po prožívání, po lásce, po odevzdání se, po krásných vztazích. Mohendžodáro je cesta k ženské duši, k přijetí sama sebe, k spojení se  se svojí podstatou a svojí pravdou v hloubi svého srdce. Žena přes spojení sama se sebou pak dokáže ladně, hravě, živě a vášnivě tvořit svůj život a pečovat s láskou o svoje vztahy, o sebe, o své blízké, přijímat podporu okolí a svojí láskou, kterou sama je, léčí celý svět.

" Milá Radko, chtěla bych Ti ještě jednou poděkovat za neuvěřitelně obohacující kurz Mohendžodára. Přestože probíhal jen jednou týdně, u sebe pozoruji ohromné změny, zejména ve vnímání sebe sama. Včerejšek už byl snad jen vyústěním, výsledek je úžasný a já cítím opravdové štěstí a smíření se všemi svými aspekty. Všechny hodiny si pamatuji téměř do detailu a... všechny byly moc zajímavé a intenzivní. Díky za to, že jsi to byla právě ty, kdo mi pomohl v objevování sebelásky a přijetí mých temnějších aspektů, které jsem do té doby nenáviděla. Všem potlačeným ženám v jejich ženství bych Tvůj kurz doporučila. Bylo to opravdu úžasné. Slovy to snad ani nejde vyjádřit. Snad se naše cesty zase brzy protnou. Verča. "
VERONIKA
" Radko, děkuji za Mohendžodáro, bylo to moc fajn. Cítím se dobře a asi i silnější. Možná ne silnější, ale vyrovnanější, asi jakobych měla mapu, v které jsem se konečně trochu zorientovala. Tak teď už jen vykročit. Ještě jednou moc děkuji. "
GABČA
"Minulá hodina byla krásně strhující a léčivá. Všimla jsem si, že jsem zpomalila i svou běžnou jógovou praxi a jdu víc do prožitku a to je bááájo."
ŠÁRKA
"Děkuji za připomenutí laskavosti sama k sobě a tím i ke svému okolí. Jsem ráda, že nechodíme jen na 'cvičení', ale že... se o nás doopravdy zajímáš, velký DÍK. "
NAĎA
"Takovou emoci, jakou jsem prožila teď, jsem si ještě nikdy nedovolila. I když byla negativní, cítím se nyní nádherně. Radko děkuji. "
MÍŠA
Radko, minulý rok byl kurz Mohendžodára naprosto úžasný, nabíjející. Cítila jsem se plná energie 🙂 děkuji Ti. Už mám zapsané termíny v kalendáři. Moc se těším na pokračování. Doufám, že bych mohla zvládnout i prodloužený víkend v létě. Moc si to přeji.
BÁRA