JÓGA

Jóga harmonizuje tělo, ducha i duši. Uvolní a posílí tělo, odplaví toxíny a zastaví věčně zaneprázdněnou mysl, tím zbavuje stresu. Jóga má schopnost propojit vás s vaší podstatou, s vaším tělem, s vašimi záměry,posláním a vaše cesta každým dnem bude tak jasnější, přímější a veselejší.

Jóga napomáhá při přetížení stresem a při bolesti zad. Jógová ásana je vědomá pozice těla, při níž používáme minimum úsilí k dosažení maximálního účinku. Bolest zad je závislá od stavu páteře. Jóga jemnou cestou páteř zpružňuje. Čím je páteř pružnější a ohebnější,tím lépe v ní proudí energie a nachází tak snadnou cestu do všech buněk našeho těla. Jóga to je také vědomé dýchání. Dýchání je ovlivněno stavem mysli, když je mysl přetížená a jede na plné obrátky, dech je povrchní a prohlubuje se stres. Změnou dechu můžete změnit stav mysli. Vědomý dech vás zklidní a přivede do stavu léčivé relaxace. 

Začátečníci nemějte obavu přijít, jóga je rozmanitá, jednotlivé ásany rozvíjíme postupně, v lekcích ukazuji varianty pro začátečníky i pro velmi pokročilé. Pro každého v lekci najdeme alternativu, která je pro něj nejhodnější.

" Krásný prožitek bytí tady a teď v mém těle a nic víc mi netíží! ... Posílení, protažení, uvolnění a hlavně následující dva dny s "rohlíkem" na tváři a pocitem "sunshine in my pocket" Děkuji Radko. "
ŠÁRKA
" Milá Radko, jak to děláte, že se tak napojíte? Mám pocit, že na lekcích jógy s vámi dostanu vždy to co chci, že jste tu pro mě. Děkuji. "
KATEŘINA
" Po józe s Tebou se cítím se nádherně, nejraději bych objímal stromy"
Petr
"Ahoj Raduško, jen jsem Ti chtěla poděkovat za včerejší hodinu jógy 🙂 Ta mě tak hezky nabila, že se dneska přímo vznáším 🙂 "
IVANA
"Milá Radko, jóga s Tebou mi velmi pomáhá, cítím se vyrovnanější a klidnější. Spoustu věcí v životě už nevidím jako problém. A také Nikdy jsem si tak ÚŽASNĚ nezalyžovala jako letos!"
PETRA
" Děkuji za lekci jógy, přišel jsem celý rozlámaný a odcházím tak krásně rovně jako jsem nikdy nebyl. "
JINDŘICH
" Radko, jak to děláš, že umíš číst myšlenky? To je úžasné, vždy mi dáš odpověď na mojí otázku." Já nic nedělám, jen se uvolním. Nahoře jsou odpovědi pro nás pro všechny. Děkuji všem za vaše milé zpětné vazby, přináší mi povzbuzení, že moje práce má smysl. Děkuji za náš společný čas při lekcích jógy. Mám vás moc ráda. Radka Sochorová
Helča