Ženský kruh

Mohendžodáro

v Chrudimi

Rozvíjí ženskou duši a léčí ženské tělo.

Mohendžodáro je zkrášlující a omlazující cvičení pro ženy s řadou léčivých účinků

Mohendžodáro

 
je starodávný rituál pro ženy vycházející z indické tradice, naladěný na potřeby moderní ženy.  Je to zkrášlující a omlazující cvičení, které dodává ženám krásu, svěžest a šťavnatost.

Milá ženo, 

Toužíš se otevřít, ukázat svoje nádherné srdce, ale svět se Ti zdá příliš agresivní?

Máš strach ze zranění ? Rozvíjíš tedy v sobě raději mužské kvality jako jsou síla, obrana a výkon.

Cítíš se čím dál, tím víc unavená , bez energie a vyčerpaná?

 • Cítíš se unavená a dobíjíš energii kávou, alkoholem a nebo sportem, kdy si dáš opravdu do těla? Cítíš se potom nějaký čas lépe než opět energie klesne a často ještě na nižší úroveň?
 • Cítíš se jako zhasnutá, Tvoje pleť a vlasy přirozeně nezáří? 
 • Je Tvoje tělo ztuhlé a nejde mu se přirozeně a ladně pohybovat?
 • Nemůžeš se uvolnit při milování? Tvůj milostný prožitek není tak hluboký, jak víš, že by mohl být?
 • Máš potíže s menstruačním cyklem, bolestivou menstruací, otěhotněním, menopauzou? 
 • Trápí Tě oslabení ženských orgánů , výtoky, bolesti, cysty, inkontinence?
 • Líbilo by se Ti ráno vstát z postele a mít oči zářivé tak, že nebudeš potřebovat make-up ani novou barvu vlasů?
 • Líbilo by se Ti cítit se svěží, šťavnatá a přitažlivá tak jak jsi, ve svojí přirozenosti?
 • Toužíš cítit svoje tělo pružné, uvolněné a přitažlivé?
 • Toužíš prožívat svojí intimitu plně a s láskou k sobě a svým potřebám.
 • Líbilo by se Ti cítit se plná energie a života?
 • Přála by sis umět relaxovat bez výčitek svědomí, že Tvoje práce stojí?
 • Toužíš poznat léčivou sílu Tvého srdce ?
 • Toužíš poznat hlubokou moudrost žen, kterou nosíš v sobě?
 • Přeješ si poznávat svojí duši a objevovat svoje opravdové potřeby?
 • Toužíš pít z poháru radosti?
 • Toužíš mít krásné a naplňující vztahy?

Pozvi opravdu lásku do svého života.

 

Dovol si stát se tím, kým jsi.

 

Ukážu ti cestu.

 

Ukážu ti jak.

 

Půjdeme společně.

 Ženský kruh Mohendžodáro
5.10.2019 18:00 - 21:00
CHRUDIM

V sobotu 5.10. vás zvu milé ženy do Chrudimi na Mohendžodáro v kruhu žen. 3 hodinové setkání pro ženy, které znají Mohendžodáro i pro úplné začátečnice. Zaměříme se na pánevní dno, na cvičení a na ásany Mohendžodára. Provedu vás účinnou a jednoduchou technikou, která vám pomůže sladit se se svou mocnou ženskou esencí skrze aktivaci svých pozitivních pólů. Vneseme do svých pozitivních pólů dech, vědomí a kreativní imaginaci. Poté spojíme všechny tyto prožitky a necháme vzniknout novému mystériu, mocné ženské esence každé z vás. Vše negativní je pouze dočasné. Pozitivní otisk automaticky vymaže to negativní.

Přihlášky na tento večer prosím posílejte na kurzy@mezi-tony.cz nebo použijte formulář níže. Začínáme v 18h a program bude trvat do 21h. Meditace, kterou prožijeme tento večer pochází od mojí učitelky světoznámé osvícené lektorky tantry Ma Ananda Sarity z jejího programu www.tantra-essence.com.
Těším se na vás milé ženy.

Lektorka  : Radka Sochorová  /Ma Prem Rani/

Ženský kruh Mohendžodáro CHRUDIM

 "Mama klub" 
Školní náměstí 11, Chrudim
(vedle Muzea barokních soch) 

 sobota 5.10.2019    18:00 - 21:00hod  

Cena 450,-

Ohlasy na Mohendžodáro

Ahoj Raduško, moc Ti děkuji za dny které jsem mohla strávit s Tebou i ostatními ženami v kruhu...Mohendžodáro si mě krásně přitahovalo přesně podle toho jak se ve mě probouzela ženská energie. Máme ji v sobě všechnu tu krásu, ženskost, něhu, lásku - bezpodmínečnou lásku, akorát jsme ji v sobě zavřely, zapomněly jsme - každá z jiného důvodu. A pro mě byly naše společné lekce cestou k rozpomínání. .. díky ní se mi vrací sebevědomí, spojila jsem se se svým tělem...mám ráda sama sebe, své tělo, své činy...Napsat co nejvíc se mi líbilo nejde..protože vše co jsme dělaly - cvičení, meditace, sdílení vše se dotklo mého srdce a vše jsem si užila a prožila jak nejvíc to šlo a opustila vše nepotřebné... ..A úžasná byla ta vzájemnost s ostatními ženami, ačkoliv tak jiné - jsme jedna a v tom je naše síla. Učili nás spolu soupeřit, pomlouvat se , aby byla jedna lepší musela být ta druhá horší. Vzorce chování z dětství, vzorce předávané z generace na generaci....Ale opak je pravdou - podpora, láska to je to co nás posune vpřed ...výš.....Všem ženám doporučuji s láskou, úctou a respektem...k naší vnitřní ženě, bohyni v nás...k nám samotným... Děkuji, měj krásné dny a brzy na viděnou

Marcela

Jsem moc ráda, že jsem byla opět přítomna na lekcích Mohendžodára s Radkou. Každá lekce byla jiná, ale vždy měly něco společného, a to zpomalení, zklidnění mysli a soustředění se na sebe, na svůj dech, na své pocity, myšlenky. Meditace hlazením byla úchvatná, cítila jsem stav blaženosti s mravenčením až do konečků prstů. Naučila jsem se 4 aspekty ženy a s radostí se snažím cvičit každé ráno alespoň 3 krát s dalšími krátkými cviky pánevního dna. Abychom nezapomněly na kurz, dostaly jsme od Radky popis jednotlivých lekcí s domácími úkoly :-) Získala jsem jistotu, že mohu hodně pro sebe udělat sama a nebýt odkázána na druhé, také se nyní dokáži lépe otevřít bližším lidem. Děkuji celé skupině skvělých žen, se kterými jsem se mohla poznat, za oboustranné sdílení poznatků z lekcí a změn v našich životech a děkuji zvlášť Tobě, Raduško, za celý lektorský program. Přeji Ti krásný den, Oli

Oli

" Milá Radko, chtěla bych Ti ještě jednou poděkovat za neuvěřitelně obohacující kurz Mohendžodára. Přestože probíhal jen jednou týdně, u sebe pozoruji ohromné změny, zejména ve vnímání sebe sama. Včerejšek už byl snad jen vyústěním, výsledek je úžasný a já cítím opravdové štěstí a smíření se všemi svými aspekty. Všechny hodiny si pamatuji téměř do detailu a... všechny byly moc zajímavé a intenzivní. Díky za to, že jsi to byla právě ty, kdo mi pomohl v objevování sebelásky a přijetí mých temnějších aspektů, které jsem do té doby nenáviděla. Všem potlačeným ženám v jejich ženství bych Tvůj kurz doporučila. Bylo to opravdu úžasné. Slovy to snad ani nejde vyjádřit. Snad se naše cesty zase brzy protnou. Verča. "

Veronika

Milá Radko, jak jsem říkala na poslední lekci Mohendžodára, přála jsem si nějakou ženskou skupinu ( již dříve jsem se setkávala se skupinkou, která se rozpadla) a ona mi tato nová skupina přišla do cesty. Jsem moc ráda, protože jsem získala nové poznatky nejen o ženství ale také nové přítelkyně se kterými mi bylo a doufám, že i bude moc příjemně. A Tobě děkuji za umožnění se dostat do této překrásné skupiny. Děkuji Jarka

Jarka

Mohendžodáro je nesmírně obohacující, vřele doporučuji za jakékoliv situace! Ať už žena řeší nějaké problémy nebo se chce jen věnovat sama sobě, posunout se někam dál, určitě je to přínosně strávený čas. Já děkuji za tu energii, navrácený klid v duši a celý kurz beru teprve jako začátek cesty. A souhlas, laskavé a vyrovnané ženy tvoří lepší svět... .

Lenka

" Radko, děkuji za Mohendžodáro, bylo to moc fajn. Cítím se dobře a asi i silnější. Možná ne silnější, ale vyrovnanější, asi jakobych měla mapu, v které jsem se konečně trochu zorientovala. Tak teď už jen vykročit. Ještě jednou moc děkuji. "

Gabča

"Minulá hodina byla krásně strhující a léčivá. Všimla jsem si, že jsem zpomalila i svou běžnou jógovou praxi a jdu víc do prožitku a to je bááájo."

Šárka

"Děkuji za připomenutí laskavosti sama k sobě a tím i ke svému okolí. Jsem ráda, že nechodíme jen na 'cvičení', ale že... se o nás doopravdy zajímáš, velký DÍK. "

Naďa

"Takovou emoci, jakou jsem prožila teď, jsem si ještě nikdy nedovolila. I když byla negativní, cítím se nyní nádherně. Radko děkuji. "

Míša

 těším se na vás,
vaše Rani Radka Sochorová